Yeşilsanat | Hizmetler
15560
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15560,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Hizmetler

Projelendirme

Ev bahçesi ölçeğinden geniş meydanlara her türlü ölçekte peyzaj alanlarına projelendirme hizmeti veren firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi ile bu alanda yerini almıştır.TMMOB Peyzaj Mimarları Odasının ilk BTB li firmalarından sayılabilecek olan ofisimiz, projelendirme konusundaki teknik bilgi ve donanımı ile yapısal ve bitkisel projelere doğru çözümler üretmek adına çalışmalarına titizlik ile devam etmektedir.

,

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”proje”]

Uygulama

Peyzaj bizler için görsel olarak algıladığımız tüm çevre ve etkileşim halinde olduğumuz her türlü canlıdır. Deneyimli ekibimiz ve donanımlı teknik kadromuz ile her türlü peyzaj projesi uygulamasında kaliteden ödün vermeden hizmet verirken, doğa ile olan etkileşimimizi korumaya her zaman özen göstermekteyiz.Sahaya uygun çözümler üretmek, aldığımız eğitim doğrultusunda müşteri taleplerini yerine getirmek ve her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabamız sürmektedir.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”uygulama”]

Danışmanlık

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ve SÜSBİR Kurucu Üyesi olan firmamız 20 yılı aşan bilgi birikimi, tecrübe,öğrenmeye olan sürekli merak ve araştırmacı ruhumuz ile her türlü teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Doğal ve kültürel tüm değerlere  saygı ile yaklaşmak ana felsefemiz olmuştur.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”danismanlik”]

Bakım

Yapılan uygulamaların devamlılığını sağlamak, uygulamayı yapmak kadar önemlidir.Deneyimli bahçıvan kadromuz ve teknik ekibimiz ile ev bahçesinden sitelere, toplu konutlardan ofislere her türlü yaşam alanında bakım hizmeti vermekteyiz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”bakim”]

Bitki Kiralama

Film ve reklam çekimlerinde çok kısa sürelerde yaratmış olduğumuz küçük yeşil dünyalar bizleri bitki kiralama ve organizasyon konusunda zamanla gelişerek hizmet yelpazemizi arttırmamızı sağlamıştır.
Film ve reklam çekimleri, fuarlar,gösteriler davet ve tüm organizasyonlarda kısa süre içinde yaratılan yeşil dünyalar hem maliyeti azaltmakta hem de istenen etkiyi yaratmaktadır. Her türlü organizasyon için bitki kiralama hizmetlerimiz ile ilgili görüşmek üzere lütfen bizimle iletişime geçiniz.